Masáže po poroduKlasické masážeMasáže v těhotenstvíČokoládové masážeLymfatické masáže

 

 

 

 

Masáže

Lymfatická masáž

Obr__zek5_0.jpg

Nechcete se smířit s bolavými a oteklými nohami po dlouhodobém sedění nebo stání? Trápí Vás celulitida, křečové žíly a nafouklé bříško? Cítíte, že Vaše imunita je oslabená? Jste v psychické nepohodě? Potom zvolte jemnou, ale přesto velmi účinnou techniku ručních lymfatických masáží.

Zatímco západní medicína se vypořádává až s následky, čínská se snaží odhalit příčinu onemocnění. Člověka i s jeho potížemi vnímá jako celek a nedělí ho na „kožní, urologii a internu“

Masáže po porodu

n286676970000_5784251_4905.jpgV tomto období je péče o ženu velice důležitá hlavně proto, abychom povzbudili regeneraci organismu, pomohli pokožce k její mu zpevnění, a zlepšili průchodnost mízního systému.

 

Masáže v těhotenství

n286676970000_5784252_5137.jpgMasáž je specifická hlavně tím, že se zaměřuje především na uvolnění napětí ve svalech a úponech. Na rozdíl od klasické masáže, se nejedná o způsob masáže tzv. prohřívání svalů, nýbrž lokální uvolnění. Klientce je prováděna masáž v leže, na boku a v sedě. V rámci možností které těhotenství dovoluje, vždy v příjemné poloze. Tato masáž řeší hlavně bolesti zad a také dle potřeby otoky nohou, ty se uvolní lehkou formou lymfatické masáže, která povzbudí průtok lymfatického systému. 

Klasické masáže

Tuto formu masáže bych pojmenovala prevencí, kterou každý z nás potřebuje. Trápí-li Vás bolesti v zádech, napětí v krční páteři, spasmy, obtíže v oblasti sedacího nervu, svalové vypětí po sportu, migrény, dlouho sedíte v autě nebo práci…

 

Horká čokoládová masáž a zábal

Čokoládová masáž je procedura výborná na vyhlazení a zkrášlení pokožky, celulitidy, získání dobré nálady, odplavení toxických látek a uvolnění ztuhlých svalů, působí příznivě na cévy a aktivuje látkovou výměnu.